ARABA HABERLERI

Kategori Arşivi: Hibrit Teknolojisi

Haber Aboneliği

2016 nın En iyi Elektrikli Otomobilleri

Volkswagen e - Golf

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere 2016 yılında en iyi elektrikli otomobillerini sıralayacağız. Elektrikli otomobillere çoğumuz sıcak bakmıyor olabiliriz ama sıcak bakanlarda azımsanmayacak kadar olmuş durumda. Bunların başında tabi ki akaryakıt fiyatlarının çok fazla olması ve araçlarımızın fazla yakması gelmektedir. Bunun yanında motor hacimleri elektrikli arabalara yüksek olacağından vergileri de aynı oranda da yüksektir. Üreticiler artık elektrikli otomobil sektörüne çok fazla yatırım yapmakta. ... Devamını Oku »

Elektrikli Araba Modelleri

elektrikli otomobil

Arkadaşlar bugün elektrikli araba modellerinden dünya markası olan ve içten yanmalı motorda etkili olduğu kadar elektrik teknolojisine de hızlı bir giriş yapan BMW modellerinden bahsedeceğim. 2014 yılının Eylül ayından bu yana sadece Borusan Oto Ataşehir’de satışlarını sürdüren elektrikli BMW İ markasına Türk tüketicilerden yoğun ilgi gösterilmektedir. Bu ilgi üzerine Borusan Ankarada’da elektrikli otomobil satma kararı aldı. Tanıtacağımız araç Sadece elektrikli ... Devamını Oku »

Yeni Nesil Elektrikli Otomobiller

Elektrikli Otomobil

Derindere Motorlu Araçların (DMA) üretmeye başladığı yeni elektrikli araçların pilleri, aracın içine entegre edilen hızlı şarj ünitesi ile artık şarj istasyonuna gerek olmadan şarj edilebiliyor. Yeni nesil DMA modelleri 1,5 saatlik şarjla 400 km yol alabilecek. Binek araçlara kendi teknolojisini uygulayarak onları tamamen elektrikle çalışan araçlar haline getiren DMA, yeni elektrikli Toyota Corolla modellerini satış ve kiralamaya sundu. Yeni nesil ... Devamını Oku »

Scroll To Top