ARABA HABERLERI

Kategori Arşivi: Araba Kampanyaları

Haber Aboneliği

80-90 Bin TL Arası 0 Araba Tavsiyesi

Corolla 2017

Merhaba arkadaşlar. Sizlerde benim gibi 0 araç mı bakıyorsunuz. 2.el aracımı satıp 0 araba almayı düşünüyorum. Dizel otomatik tercihim ama fiyat farkı çok olduğu için şuan için kararsızım. Alman markası otomotiv sektöründe büyük bir ağırlığı olduğu şüphesiz. Hem donanım hem malzeme kalitesi olarak herkesin bütçesine hitap edenler araçları mevcut. İşte sizler için hazırladığım liste. Fakat bu liste donanım ve şanzıman ... Devamını Oku »

Hangi Araba Modeli Hangi Ülkeye Ait ?

Arabalar en çok hangi ülkede üretiliyor

Merhabalar arkadaşlar. Arabarehberiniz ekibi olarak size bugün piyasada olan araçların hangi ülkeye ait olduğunu sıralayacağız. Dünya devleri olan araba firmalarının merkezleri hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz. Arabalar bildiğiniz üzere bir ülkenin en büyük kalkınma sektörlerinden birisi. Ülkemizde de araba üretmek için bir çok yatırımlar yapılıyor. Bakalım bizim ülkemizde de bir BABAYİĞİT çıkıp bir araba markası üretebilecek mi? Bekleyip göreceğiz. ... Devamını Oku »

30-35 Bin TL Arası 2.El Araba Modelleri

Opel Astra 2.el

Arkadaşlar bildiğiniz üzere ÖTV’den dolayı araçların fiyatları bir hayli artmış durumda. Kurun artmasıyla birlikte 0 araçlar tabiri caizse el yakıyor. O yüzden 2015 senesiyle birlikte sürücüler 2.el araçlara yönelmiş durumda. Birçok model ve motora sahip araçlar sahiplerini bekliyor. Bizlerde site yönetimi olarak bir çok siteyi taradıktan sonra size 30 35bin tl arası alınabilinecek en iyi araçları listeledik. Bu listeyi aracın ... Devamını Oku »

Dünyanın En Pahalı Spor Araba Modelleri

Koenigsegg CCXR 2015

Merhaba arkadaşlar. Sizlere bugün belki çoğumuzun hayatında göremeyeceği,görse de binemeyeceği yada çok azımızın bütçesine uyabilecek araçları sıralayacağız. Ülkemizin yaşam standartları ve vergileri bu arabaları almak için bir hayli etkili bir faktör durumunda. Bizde ekibimizle birlikte sizler için dünyanın her yerinde göz bebeği olan son model spor arabaları yayınlayacağız. Belki bu vesile ile alanınız çıkar ve fotosunu sitemize yollayıp bizde yayınlarız ... Devamını Oku »

Otomatik Vites mi Düz(Manuel) Vites mi?

otomatik vites

Arkadaşlar bu yazımda otomobil alırken dikkat edilen başlıca özelliklerden birine değinmek istiyorum. Herkesin ilk problemidir ve merak ettiği bir durumdur otomatik vites mi daha iyi düz vites mi? Şimdi iki şanzuman arasındaki farka kısaca değinip sizlerin aklındaki bu ikilemi bir nebze olsun gidermeye çalışacağım. En başta söylenmesi gereken durumlardan birisi otomatik vites arabayla düz vites arasındaki yakıt sarfiyatıdır. Otomatik vitesli ... Devamını Oku »

Scroll To Top