ARABA HABERLERI
Sıfır Araba Ne Zaman Alınır ?

Sıfır Araba Ne Zaman Alınır ?

Merhaba arkadaşlar. İkinci el araba ile sıfır araba arasındaki fiyat farkları her zaman yüksek olmuyor. O yüzden sürücülerimiz almışken 0 araba alayım kafam rahat etsin mantığıyla yaklaşıyor. Yada piyasa yapmak için değilde yıllarca kullanmak isteyen sürücüler genellikle 0 araba tercih edip ekstra masraflarla uğraşmak istemiyorlar. Bu yüzden araba kampanyalarını takip edip en karlı arabayı almak isteyen sürücüler için alınabilinecek en ideal ayları araştırırdık.

0 araba ne zaman alınmalı

0 araba ne zaman alınmalı

Araştırma sonuçlarına göre isteklere göre değişik aylarda araçlar alınabilir. Nasıl mı dersiniz. Mesela benim için paket ve renk önemli değil sadece 0 olsun ve ucuz olsun diyorsanız alacağınız en ideal ay Aralık. Çünkü aralık ayında yıl sonu olması münasebetiyle neredeyse tüm firmalar kampanyalar yapıyor. Fakat renk ve paket seçenekleri sınırlı sayıda oluyor. O yüzden aralık ayına kalmadan Kasım ayı itibariyle 0 araba alınacak en ideal aylardan biridir. Genellikle firmaların kampanyaları bu ayda daha uygun oluyor. Birde mayıs ayı var. Yaza girmeden önce araba yenilemek isteyen sürücüler için. Tatil öncesi özel kampanyanlardan da yararlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Araç Muayenesi Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde araç muayene işlemleri, araç muayene istasyonları ve araç muayene ne kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • araba ne zaman alınır
  • hangi araba alınır 2015
  • sıfır araba ne zaman alınır
  • hangi araba alınır
  • sifir araba ne zaman alinmali
  • araba kilometre mail

Hakkında admin

Giresun Üniversitesi Eğitim Fakültesi Mezunuyum. Teknoloji ve araba konusunda oldukça meraklıyım ve yıllardır birçok konuda araştırma fırsatım oldu. Bu edindiğim bilgileri sizlerle paylaşmak için böyle bir platform oluşturdum. Sizlere gerçek ve kolay ulaşılabilir bilgiler sunmak için hizmet etmek için buradayız. Umarım sitemizde size yararlı bilgiler bulmanızı sağlayabiliriz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top