ARABA HABERLERI
İkinci El Piyasası En İyi Olan Araba Modelleri

İkinci El Piyasası En İyi Olan Araba Modelleri

Merhaba arkdaşlar. Bugün sizlere elden kolay çıkarılan ve çok alıcısı olan ikinci el araba modellerini sıralayacağız. Araba genel olarak masraflı ve zarar ettiren bir araç olmayabiliyor. Akılcı ve doğru tercihler yapılırsa kar etmek de içten bile değil. Onun için özellikle ikinci el tercih eden kullanıcılarımız bu modellere dikkat etmesini öneririz. Bir çok insan araç alım satımından ciddi bir para kazanıyor. Sizde onlardan biri olabilirsiniz.
Gelelim listemize.

1. İlk olarak herkesinde tahmin ettiği gibi Reanult : Neden diye sorarsanız belkide ülkemizde en çok aracı olan firma diyebiliriz. Çünkü yüksek, düşük ve orta seviyeli bütçelere rahatlıkla hitap ettiği için. Fluence, Clio ve Megane bu markanın en çok satılan modellerinden.

renault 2.el piyasası

renault 2.el piyasası

2.Volkswagen: Bu markanın da ikinci el piyasasının canlı olmasının nedeni ise Alman malı olması diyebiliriz. Gerçekten kasa ve motor olarak çok dayanıklı malzemelerden üretiliyor. Aynı zamanda tasarım olarak da kendi kategorisinde en üst sıralarda yerini almaktadır. Bu markanın en çok satılan modelleri ise, Golf, Passat ve Polo. Eğer bu araçlara sahipseniz çok rahat bir şekilde elden çıkabilirsiniz.

volkswagen 2.el piyasası

volkswagen 2.el piyasası

3.Ford : Ford markası özellikle ticari araçlarda iyi bir ivme kazanan isim olmuş durumda. Bu araçlardan da ülkemizde bir hayli bulunmaktadır. Aynı volkswagen gibi dayanıklı ve sağlam bir motorla hizmet vermektedir. Bu özellikleri de ikinci el piyasasında en çok arananlar arasında. Fiesta ve Focus bu markanın en çok satılan modellerinden.

ford 2.el piyasası

ford 2.el piyasası

Bir önceki yazımız olan 35-40 Bin TL Alınacak 2015 Model Araba Listesi başlıklı makalemizde 2015 yılı güncel araba listesi, 30 bin liraya alınabilinecek araba listesi ve 30 bin tl araba güncel hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • piyasası olan arabalar
  • hangi arabayı almalıyım
  • en iyi ikinci el araba hangisi
  • ikinci elde en çok tutulan arabalar
  • 2 el en iyi araba hangisi
  • en iyi ikinci el arabalar
  • ikinci el piyasası en iyi olan araçlar
  • piyasada en çok tutulan 2 el arabalar
  • En çok Tutulan arabalar
  • ikinci el en iyi araba hangisi

Hakkında admin

Giresun Üniversitesi Eğitim Fakültesi Mezunuyum. Teknoloji ve araba konusunda oldukça meraklıyım ve yıllardır birçok konuda araştırma fırsatım oldu. Bu edindiğim bilgileri sizlerle paylaşmak için böyle bir platform oluşturdum. Sizlere gerçek ve kolay ulaşılabilir bilgiler sunmak için hizmet etmek için buradayız. Umarım sitemizde size yararlı bilgiler bulmanızı sağlayabiliriz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top