ARABA HABERLERI
En Sağlam 5 Araba Listesi

En Sağlam 5 Araba Listesi

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle belirtmeliyiz ki bu liste tamamen siteminiz kendi araştırmaları sonucunda açıklanan bir listedir. Kesinlikle resmi bir kaynaktan alınmamıştır. Sizlerden de listeye eklemeyi düşündüğünüz araçları yorum olarak bekliyoruz.

Gelişen teknoloji ile birlikte otomotiv sektöründe sağlamlılık ve konforlu olması öne çıkan detayların başında geliyor. Özellikle aşırı hızlarda yapılan kazalar sonucunda ciddi sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Bunun sonucunda binlerce insan yaşamını kaybedebiliyor. Zaman geçtikçe yapılan testler sonucunda yavaşta olsa bu oranları düştüğünü görebiliyoruz. İşte hazırladığımız listedeki ultra dayanıklı araçlar.

Jaguar XE:

Jaguar XE Foto

Jaguar XE Foto

TOYOTA AVENSİS

TOYOTA AVENSİS Foto

TOYOTA AVENSİS Foto

INFINITI Q30

INFINITI Q30 Foto

INFINITI Q30 Foto

VOLVO S40
Volvo S40 foto

Volvo S40 foto

RENAULT ESCAPE
RENAULT ESCAPE foto

RENAULT ESCAPE foto

Bir önceki yazımız olan Yeni Hyundai Elentra ve Özellikleri başlıklı makalemizde 2016 Huyundai Elentra Yorumlar, 2016 Hyundai Elentra ve Yeni Hyundai Elentra hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Giresun Üniversitesi Eğitim Fakültesi Mezunuyum. Teknoloji ve araba konusunda oldukça meraklıyım ve yıllardır birçok konuda araştırma fırsatım oldu. Bu edindiğim bilgileri sizlerle paylaşmak için böyle bir platform oluşturdum. Sizlere gerçek ve kolay ulaşılabilir bilgiler sunmak için hizmet etmek için buradayız. Umarım sitemizde size yararlı bilgiler bulmanızı sağlayabiliriz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top