ARABA HABERLERI
D Sınıfı Araba Modelleri Hangileri?

D Sınıfı Araba Modelleri Hangileri?

Merhaba arkadaşlar. Bugün size D sınıfı araç modellerini sıralayacağım. Öncelikle D sınıfı araba modelleri üst orta sınıf olarak nitelendirebiliriz. Büyük aile otomobilleri olarak da sınıf ayrımını yapabiliriz. Bu araçlar genel olarak büyük segment oldukları için donanım olarak yüksek seviyelerde diyebiliriz. Ayrıca aile aracı olarak da gecen bu d sınıfı arabalar güvenlik bakımından da çok iyidirler. Fiyat olarak ayırmak gerekirse 80.000,00 TL ile 240.000,00 TL arası olarak söyleyebiliriz. Bazılarımız için alması zor araçlardır. Ama herkes kendi bütçesine alacaktır. parası çok arkadaşlarımız sıfır km alabilecekken diğer arkadaşımız 5 yaşında bir diğer arkadaşımız 10 yaşında alacaktır. Bu segmentteki araçlar genel olarak sağlam olurlar, İkinci elde de pek sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum ama gene iyi araştırma yapmak gerekir.

Bmw

Bmw 3 Series

D sınıfı araba modellerini sıralamak gerekirse

Audi A4/A5

Mercedes C serisi

Bmw 3 serisi

Volvo S60/V60

Volkswagen Passat

Skoda superb

Opel İnsignia

Peugeot 508

Ford Mondeo

Honda Accord

Toyota Avensis

Citroen C5/DS5

İnfiniti QX50/EX

Subaru Lecancy

Kia Optima

Hyundai İ40/Sonata

Bir sonraki yazımızda Görüşmek ümidiyle..

 

Bir önceki yazımız olan Otomobillerde Konfor Sistemleri başlıklı makalemizde Araçlarda donanım çeşitleri, Araçlarda Lüks Sistemler ve Otomobillerde konfor Donanımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • d segmenti araçlar hangileri

Hakkında admin

Giresun Üniversitesi Eğitim Fakültesi Mezunuyum. Teknoloji ve araba konusunda oldukça meraklıyım ve yıllardır birçok konuda araştırma fırsatım oldu. Bu edindiğim bilgileri sizlerle paylaşmak için böyle bir platform oluşturdum. Sizlere gerçek ve kolay ulaşılabilir bilgiler sunmak için hizmet etmek için buradayız. Umarım sitemizde size yararlı bilgiler bulmanızı sağlayabiliriz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top